Тепер додаток Photoshop Camera можна завантажити на смартфон

Компанія Adobe тестує нову програму Photoshop Camera, яка вже доступна для завантаження на Android (проте поки лише за допомогою APK-файлу).

Камера з вбудованим Photoshop дозволяє отримати знімки з професійною обробкою в графічному редакторі ще до того, як користувач зробить знімок. Photoshop Camera пропонує величезну кількість фільтрів та ефектів для обробки зображень. За їх застосування відповідає спеціально навчена нейронна мережа. Деякі фільтри незначно покращують знімок, інші застосовують до нього жорстку обробку. У додатку поки є лише один фільтр, решту можна завантажити в разі потреби — вони, до речі, є безкоштовними.

Ефекти видозмінюються залежно від того, який об’єкт потрапляє в камеру. Штучний інтелект адаптує обробку зображення залежно від безлічі чинників, намагаючись підібрати найбільш оптимальні параметри.

Photoshop Camera доступна лише на деяких моделях смартфонів. Завантажити інсталяційний APK-файл можна із сайту APK Mirror.

Поки що додаток доступний лише у бета-версії, тому будьте готові до того, що вона може взагалі не встановитися на ваш пристрій, відмовитися працювати, вилітати з помилкою або не зберігати знімки в галерею.


Не пропустіть