Telegram запустив новий редактор для створення кастомних стікерів

Telegram представляє нову функцію, яка дозволяє будь-кому швидко створювати стікери та цілі набори – завдяки новому редактору.

У своєму блозі, присвяченому анонсу, Telegram пояснює, як працює ця функція, і показує її в дії. Користувачі легко обирають будь-яку фотографію з галереї свого пристрою і “додають текст, малюнки – або незліченну кількість анімованих стікерів, емодзі та GIF-файлів, які існують на платформі”. Наприклад, просте фото кота можна перетворити на витвір візуального мистецтва без особливих зусиль користувача.

Далі користувачі можуть вибрати фотографію й одним дотиком “вирізати об’єкти та видалити фон”. Вони також можуть вручну стерти частини фотографії або відновити їх і навіть додати контур, щоб отримати “класичний вигляд наклейки”, зазначають у Telegram.

Користувачі можуть перейти до клавіатури додатку, відкрити панель стікерів і натиснути кнопку “+”, яка зрештою відкриє новий інструмент для створення стікерів. Після створення стікера вони можуть надіслати його або додати всі схожі стікери в окремий набір, який можна буде витягнути за потреби, так само як і емодзі.

Ця функція працює подібно до фоторедактора WhatsApp, дозволяючи користувачам створювати стікери з альбомів свого пристрою. Google Messages має схожу функцію під назвою Photomoji, яка дозволяє користувачам реагувати на повідомлення за допомогою фотографій або надсилати їх у вигляді стікерів.

Можна створити набір стікерів, і Telegram за допомогою штучного інтелекту запропонує різні емодзі, що відповідають зображенню, які потім можна буде вибрати в чаті, коли ви наступного разу використаєте певний емодзі.

“У Telegram емодзі діють як ярлики для стікерів. Коли ви вводите емодзі в чаті, Telegram автоматично пропонує відповідні стікери, які ви можете надіслати”.

Джерело Android Central

Не пропустіть