TCL показала незвичайний складний Z-подібний смартфон

Після демонстрації гнучкого розкладного смартфона у вересні цього року TCL показала ще один незвичайний Z-подібний смартфон з гнучким дисплеєм

Багато виробників уже випустили або продовжують працювати над смартфонами з гнучкими екранами. Зокрема, такі виробники як Samsung, Huawei, Motorola, Xiaomi уже показали свої творіння в цьому сегменті. Але те, що приготувала китайська компанія TCL, – це зовсім інше. Прототип пристрою з подвійсним шарніром уже потрапив до рук журналістів. Він складається аж з трьох частин, а ввідкритому вигляді перетворюється на величезний 10-дюймовий планшет.

Найцікавіше в цьому смартфоні те, що шарніри рухаються в різних напрямках, а сама конструкція, яка отримала назву Butterfly Hinge, виконана в формі літери «Z».

По суті це вже схоже не на книжку, а на буклет, коли ви відкриваєте або закриваєте пристрій. У складеному вигляді дві частини дисплею опиняються всередині, а одна розгортається назовні, виконуючи роль зовнішнього екрану. До слова, в такому стані цей тришаровий «сендвіч» практично не відрізняється від звичайного смартфона, хіба що товщиною корпуса.

Як і у випадку з іншими складними смартфонами, процес складання досить простий і інтуїтивний. Багато в чому завдяки відмінним шарнірним механізмам.

Зрозуміло, технології поки не дозволяють використовувати скло для гнучкого екрану (там все ще пластик), тому складки на згинах помітні. Це викликає питання про надійність і довговічність такого дисплею, який піддається впливу не тільки тиску, а й розтягування. Теоретично TCL може зіткнутися з тими ж проблемами, що і Samsung з Galaxy Fold.

У цього прототипу поки немає назви, ціни або приблизних термінів випуску. Він навіть не працює, але, за словами компанії, це все буде. Що стосується оснащення, пристрій обладнаний основною камерою з чотирма модулями, фронтальною камерою і роз’ємом Type-C.

Сценаріїв його використання кілька. Наприклад, апарат можна використовувати як альтернативу ноутбуку: одна частина екрану буде виконувати роль клавіатури, а інша – основного дисплея.

На сьогоднішній день немає єдиної думки про те, який дизайн складного смартфона є найкращим, оскільки категорія пристроїв з гнучкими екранами тільки зароджується. Зате ми маємо унікальну можливість стати свідками фантастичних концепцій.

Джерело trashbox.ru

Не пропустіть