Таким буде ігровий сервіс Apple Arcade

У березні 2019 року компанія Apple анонсувала запуск ігрового сервісу Apple Arcade. Він передбачає доступ до великого набору ігор на iPhone, iPad, Mac і Apple TV за щомісячну абонентську плату.

За даними 9to5Mac, ранній доступ до цього сервісу вже є у співробітників Apple, причому компанія бере з них за це гроші – 49 центів на місяць, а перший місяць безкоштовно. Програма тестування буде завершена у вересні з випуском iOS 13.

При першому запуску користувачеві показується привітальна сторінка, на якій наводиться добірка рекомендованих ігор. Ймовірно, ту ж саму сторінку побачать всі користувачі Apple Arcade після запуску сервісу в середині вересня.

Спочатку користувачеві пропонується оформити безкоштовну пробну підписку на один місяць. Після закінчення цього терміну щомісяця буде списуватися абонентська плата (вочевидь, не 49 центів, а більше, скільки саме — поки невідомо).

Після оформлення пробної підписки відкривається сторінка з іграми, які можна звантажити точно так же, як в App Store. На сторінці кожної гри наводяться її скріншоти, також вказано віковий рейтинг, жанрова категорія і розмір.

В Apple Arcade також будуть ексклюзивні тайтли, яких немає в App Store. Серед них Sneaky Sasquatch, Kings of the Castle, Frogger in Toy Town і Lame Game 2. Велика частина ігор все ще знаходиться в розробці, що зазначено на їхніх сторінках. У березні компанія Apple обіцяла, що в Apple Arcade на момент запуску буде доступно більше сотні ігор, в тому числі велика кількість ексклюзивів.


Не пропустіть