Сучасні смартфони можуть служити до 7 років: як продовжити їхню роботу

Раніше вважалось, що максимальний термін служби смартфонів – 4 роки. Після цього вони не отримували оновлень, безпекових патчів, їм не вистачало пам’яті, з’являлись проблеми з акумулятором тощо. Але тепер Samsung та Google називають термін у 7 років. Це означає, що, придбавши надійний пристрій, ви зможете насолоджуватись його роботою майже удвічі більше. Та для цього потрібно виконувати кілька правил. Розповідаємо про це детальніше.

Чищення корпусу смартфона

Смартфони мають мінімальну кількість рухомих частин, але на таких ділянках, як зарядні порти та отвори для динаміків, з часом може накопичуватися бруд і сміття. Використання зубочистки може допомогти видалити цей бруд та підтримувати належне функціонування.

Захист пристрою

Фахівці рекомендують придбати високоякісний захисний чохол, оскільки смартфони переважно виготовляються зі скла. Спеціальне захисне скло або плівка також можуть допомогти захистити дисплей. Також потрібно слідкувати, аби в смартфон не потрапили віруси – для цього користуйтесь лише сертифікованими та офіційними додатками та програмами.

Догляд за акумулятором

Літій-іонні батареї в смартфонах мають обмежений термін служби, зазвичай близько 2 років. Не залишайте смартфон на зарядці на цілу ніч і не розряджайте його до нуля. Так ви збережете термін служби акумулятора. Якщо через кілька років батарея вже вичерпала свій ресурс, її можна замінити. Проте варто купувати лише оригінальні запчастини.

Джерело Тhestar

Не пропустіть