Створено унікальну комп’ютерну мишку з ChatGPT: які функції та можливості

Компанія CheerDots вивела на ринок інноваційний пристрій – багатофункціональну комп’ютерну мишку, яка взаємодіє з штучним інтелектом ChatGPT. Гаджет був представлений на платформі Kickstarter, де фінансування творчих проєктів відбувається за участю спільноти.

Cheerdots 2, за словами виробника, може замінити мишку, тачпад, диктофон та лазерну указку. Це особливо актуально для фахівців, які ведуть презентації, оскільки пристрій записує аудіо, яке потім можна перетворити у текст та створити короткий переказ ключових моментів.

При відкритті верхньої кришки Cheerdots 2 перетворюється на лазерну указку з двома режимами: “прожектор”, який підсвічує велику зону, і “індикатор”, що відображається як невелике кольорове коло.

Ця бездротова мишка має роз’єм для зарядки USB-C, і одного заряду акумулятора вистачить на приблизно 20 днів автономної роботи.

Існують дві версії пристрою: Cheerdots 2 Basic (без функції запису голосу) за 44 долари та Cheerdots 2 Advanced (з функцією запису та розшифровки) за 69 доларів. Початок постачання очікується у березні 2024 року.

Джерело Cheerdots

Не пропустіть