Створено портативний принтер, який друкує вимовлений текст

І робить це практично на будь-якій поверхні

Як стало відомо, компанією Selpic був створений портативний принтер, який друкує усний текст. Спочатку проект під назвою Selpic P1 представили в червні, але саме зараз новинка дісталася до популярного краудфандингового майданчика Indiegogo.

Судячи з офіційних даних , пристрій здатний друкувати різні матеріали, такі як фотографії, текст, штрих-коди, QR-коди і багато іншого. При цьому однією з ключових особливостей портативного принтера є те, що він може розпізнавати вимовлені слова і переводити їх у текстовий вигляд. Друкувати, в свою чергу, можна не тільки на папері, а й на текстилі, шкірі, дереві і різних нерівних поверхнях.

Роздільна здатність друку складає 600×600 DPI, принтер оснащений 300 соплами, які можуть викидати по 18 млн крапель на секунду, забезпечуючи тим самим неймовірну якість і деталізацію.

Що цікаво, мініатюрний принтер настільки зацікавив користувачів, що компанії-розробнику вдалося зібрати понад 70% необхідної для виробництва суми лише за кілька годин. Просто зараз Selpic P1 можна придбати за ціною 99 доларів.

Джерело Indiegogo

Не пропустіть