Створено платформу для іноземців, які хочуть допомогти Україні

За вже місяць війни росії проти України волонтерами було створено багато інформаційних платформ, які пропонують ті чи інші можливості допомогти Україні та українцям. Однією з них є волонтерська інформаційна платформа Help Ukraine Online, яка дозволяє легко переказувати кошти фондам, отримувати доступ до корисних глобальних петицій та багато іншого.

Ініціатива по створенню платформи належить українці Інні Нельсон, яка зараз живе у Австралії. Розробкою займалась українська діджитал-агенція 42DM. На платформі, окрім інформації про можливості тим чи іншим способом допомогти, зібрано також докази російських військових злочинів проти України.

Окрім цього, в рамках платформи можна знайти інформацію про корисні для України петиції та інструкції щодо їх підписання, інструкції про те, як вести інформаційну боротьбу (за допомогою скарг, повідомлень, і навіть простої онлайн-гри). Також є можливість отримати інформацію про вступ у інтернаціональний легіон Збройних сил України, переказати кошти на рахунки українських фондів та багато іншого.

Джерело Help Ukraine Online

Не пропустіть