Старі смартфони Xiaomi залишаться без оновлень

Через це прийдешні оновлення фірмової прошивки китайського виробника можуть містити безліч багів і недоробок

9 червня адміністратори офіційного форуму MIUI оголосили про те, що з 5 липня старі смартфони Xiaomi і бюджетні представники серії Redmi перестануть отримувати попередні версії оновлень прошивки китайського виробника.

На даний момент невідомо, що спонукало компанію прийняти таке рішення. Згідно з офіційним повідомленням, з 5 липня 2019 року абсолютно всі випущені понад рік тому смартфони Xiaomi будуть автоматично виключатися зі списку пристроїв, для яких розробляються попередні збірки MIUI. До них приєднаються і бюджетні представники серії Redmi, але які конкретно – офіційно невідомо. Можна сміливо припустити, що мова йде про нещодавно випущених Redmi 7 і Redmi 7A.

У минулому Xiaomi передумала розробляти тестову MIUI для Redmi 6 і Redmi 6A, пославшись на недостатню кількість тестерів. Відмова від випуску бета-версій прошивки не означає, що виробник припинить підтримувати смартфони – вони продовжать отримувати стабільні збірки MIUI «по повітрю». Однак через те, що їх не будуть тестувати добровольці, оновлення можуть містити багато багів і недоробок. Залишається загадкою, торкнеться нова політика Xiaomi абсолютно всіх пристроїв компанії, або ж вона торкнеться тільки ті модифікації смартфонів, які офіційно продаються тільки в Китаї.


Не пропустіть