Стали відомі подробиці про процесор і камеру Apple iPhone 16

За останні кілька тижнів ми висвітлювали низку повідомлень щодо лінійки iPhone 2024 року від Apple. Тепер, завдяки свіжому витоку, ми дізналися більше подробиць про камеру та процесор серії iPhone 16. Отже, ось всі подробиці.

Остання інформація надійшла від джерела на Weibo (китайський сайт мікроблогів). Судячи з повідомлення в мережі, чіпсет Apple A18 Bionic буде заснований на 3-нм техпроцесі TSMC. Крім того, цей процесор, ймовірно, може бути встановлений в iPhone 16 і є флагманським чіпсетом наступного покоління, таким як Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4 і MediaTek Dimensity 9400. Інсайдер Smart Pikachu додає, що всі три процесори, як очікується, будуть випущені приблизно в один і той же часовий проміжок у 2024 році.

Він додає, що серія A18 Bionic буде пропонувати подвійні версії Wi-Fi 6E і Wi-Fi 7. Крім того, процесор також може живити подвійну 48-мегапіксельну камеру. Це збігається з нашими попередніми повідомленнями, оскільки, за чутками, iPhone 16 отримає телеоб’єктив з 5-кратним оптичним зумом.

Раніше ми також висвітлювали деталі збірки iPhone 16, а також нову кнопку “Камера” для серії iPhone 16 Pro.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть