Стали відомі деталі про нову PlayStation 5

Повідомляється, що Sony може зробити майбутню консоль нішевим продуктом, орієнтованим на аудиторію професійних геймерів

Видання Wall Street Journal повідомило з посиланням на власні анонімні джерела про закриту конференцію Sony, на якій обговорювалася стратегія позиціонування майбутньої PlayStation 5 на ринку.

За словами журналістів, компанія може відійти від попередньої концепції «геймінга для всіх», зосередившись на співтоваристві професійних геймерів. Для цього Sony планує збільшити фінансування на розробку високоякісних ААА-ігор, які будуть виходити ексклюзивно на їхній платформі. При цьому, інді-проекти входити в пріоритет більше не будуть. Представники компанії пояснюють це тим, що подібні ігри користуються попитом у малої частки користувачів.

Таким чином, компанія, мабуть, хоче підкреслити технічне оснащення прийдешньої новинки. Передбачається, що PlayStation 5 буде здатна працювати з ігровим контентом в дозволі 8К – все завдяки новому графічному процесору і SSD-накопичувача. Вихід консолі наступного покоління від Sony, згідно витокам, планується восени 2020 року. У цей період нову консоль повинна представити і Microsoft. Про це редмондський гігант оголосив під час своєї презентації на виставці E3, яка проходила з 11 по 13 червня 2019 року.


Не пропустіть