Стало відомо, який бренд випустить смартфон Coca-Cola

Днями у мережі з’явився рендер першого смартфона Coca-Cola, проте офіційного підтвердження цієї інформації не було. Судячи з зображення, це цілком пересічний апарат у фірмовому забарвленні, технічні характеристики якого невідомі. Тим не менш, обговорення викликав не сам факт можливої ​​появи смартфона від популярної марки, а те, хто виступить виробником пристрою.

У Twitter навіть з’явилася сторінка, присвячена Cola Phone, і там фігурували кілька відомих брендів. Враховуючи подібність смартфона з Realme 10/10 Pro, було розумно очікувати, що Cola Phone стане спеціальною версією одного з цих смартфонів. І швидше за все, так воно і є, оскільки Realme опублікувала короткий ролик у Twitter, натякаючи на співпрацю з Coca-Cola.

Так виглядає смартфон Coca-Cola під непідтвердженою назвою Cola Phone:

Свій пост Realme супроводжувала текстом на передньому плані «Щось захоплююче вирує!», а на тлі видніється смартфон та бульбашки, які можна побачити у газованих напоях. Компанія також створила сторінку на своєму індійському сайті з тим самим тлом, але з іншим текстом: «Realme має намір стати по-справжньому освіжаючим».

На тій же сторінці є зображення пляшки з напоєм та бульбашками у формі Realmeow (головна картинка) – офіційного талісмана Realme. На ньому є текст «Приготуйтеся сказати “Вип’ємо за сьогодення”». Все це є доказом того, що Realme співпрацює з Coca-Cola, щоб випустити смартфон під брендом Coca-Cola. Якщо рендер Cola Phone підтвердиться, це буде спеціальна версія Realme 10 або 10 Pro.


Не пропустіть