Стало відомо, при якій температурі повітря не варто грати на Steam Deck

Багато де влітку досить сильна спека, і варто розуміти, що висока температура зовнішнього середовища може негативно впливати на техніку, особливо на ту, яка має компактні габарити та потужне апаратне забезпечення. У компанії Valve заявили, що у випадку, якщо температура зовнішнього середовища складає понад 35 градусів Цельсія, то консоль почне гірше працювати.

Згідно з офіційною інформацією від Valve, APU у Steam Deck може працювати при температурі до 100 градусів Цельсія, а якщо температура підвищиться – він буде скидати робочі частоти. У випадку, якщо температура буде складати 105 і більше градусів, процесор буде автоматично відключений системою захисту.

Слід зазначити, що рівно такі самі умови використання розкрила і Nintendo для своєї консолі Switch. Компанія заявила, що консоль слід використовувати при температурах від 5 до 35 градусів за Цельсієм, причому не варто закривати отвори вентиляції консолі, через які йде вихід гарячого повітря. У свою чергу, у Steam Deck є ще одна деталь – не варто встановлювати у консоль надто довгі SSD, що потребують для цього зняття термопрокладок, оскільки через це буде відбуватись перегрівання.

Джерело Twitter

Не пропустіть