Стало відомо, наскільки потужним буде чіпсет виробництва Google у Pixel 6

У Мережі з’являється все більше й більше даних про нові смартфони модельного ряду Pixel 6, які повинні бути оснащені чіпсетом власного виробництва Google, який фігурує під кодовою назвою Whitechapel. Очікується, що у цей модельний ряд ввійдуть моделі Pixel 6 та Pixel 6 Pro.

Зараз інсайдери розкрили інформацію про те, чого варто очікувати від цього чіпсета Google. Він буде виготовлятися за 5-нанометровим техпроцесом, як і Qualcomm Snapdragon 888 та Apple A14. Щоправда, в плані потужності він буде відповідати не Snapdragon 888, а Snapdragon 870, щоправда, в плані швидкодії алгоритмів штучного інтелекту та машинного навчання він має бути на одному рівні зі Snapdragon 888.

Крім цього, слід звернути увагу на те, що у Whitechapel використовується графічний адаптер Mali, який в плані продуктивності гірший за рішення флагманські Qualcomm та Apple. Цілком імовірно, що саме через це загальна продуктивність у Whitechapel нижча, ніж у Snapdragon 888.

Щоправда, Google має достатньо часу, щоб витиснути з Whitechapel максимум продуктивності. Нагадаємо, презентація Google, на якій мають показати Pixel 6 та Pixel 6 Pro, повинна пройти вже у жовтні. Смартфони повинні отримати оновлені системи камер, новий дизайн та багато іншого.


Не пропустіть