Стало відомо, коли в Україні чекати на 5G

У Мінцифри озвучили терміни запуску 5G в Україні

За очікуваннями чиновника, зв’язок нового покоління українцям не доведеться чекати 20 років.

В Україні в 2022 році повинні запустити 5G. Про це повідомив заступник міністра цифровий трансформації (Мінцифри) Олександр Шелест, передає LIGA.tech.

За очікуваннями чиновника, зв’язок нового покоління українцям не доведеться чекати два десятка років, мобільні оператори зможуть запустити 5G в найближчі роки.

І хоча в Україні низький ARPU (середні витрати на мобільний зв’язок на одну людину в місяць, – Ред.), Ми все-таки сподіваємося, що 5G прийде в Україну, і це буде не через 20 років, як було з попередніми поколіннями зв’язку“, – зазначив заступник міністра.

Також Шелест додав, що представники відомства вже спілкувалися з найбільшими українськими операторами з приводу 5G в Україні. За його словами, вони будуть готові до цього через три роки.

Нагадаємо, раніше стільникові оператори і влада домовилася про співпрацю в будівництві 4G мережі в Україні. Це дасть можливість незабаром відкрити доступ до швидкісного інтернету не тільки в містах країни, але і в селах. У Мінцифри пояснили, що відсутність швидкісного мобільного інтернету в регіонах викликано тим, що розподіл частот між операторами в діапазоні 900 МГц недостатній для запуску 4G.


Не пропустіть