Стало відомо, коли презентують покращений Nintendo Switch

Згідно з інсайдерськими даними, оновлена версія Nintendo Switch повинна бути презентована вже на початку червня, до початку ігрової виставки E3, яка повинна пройти у віртуальному форматі 12 червня 2021 року. Очікується, що крім більш продуктивної версії Nintendo Switch, на презентації покажуть також нові ігри.

Масове виробництво нової консолі повинно розпочатися вже у червні, а старт продаж запланований на вересень-жовтень, тобто відчутно раніше за традиційний новорічний сезон. Очікується, що таким чином Nintendo зможе поставити достатню кількість консолей і уникнути дефіциту, як це було з PlayStation 5 від Sony.

Слід нагадати, що поставники компонентів вже відзначили, що впевнені у своїй здатності поставити достатню кількість компонентів навіть під час теперішньої ситуації з глобальною нестачею чіпів. Це пов’язано з тим, що Nintendo Switch не потребує дефіцитних компонентів, які потрібні для нових консолей Microsoft та Sony.

Нагадаємо, що нова версія Nintendo Switch повинна отримати OLED-дисплей виробництва Samsung з діагоналлю 7 дюймів. За роботу буде відповідальний новий чіпсет NVIDIA з більш продуктивними GPU та CPU, у якого буде підтримка NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling). Завдяки цьому при підключенні до телевізора новинка зможе забезпечити підтримку виведення в 4K, чого не може актуальна версія.


Не пропустіть