Стало відомо, коли Huawei покаже альтернативу Android

Саме в цей день відбудеться конференція розробників китайського виробника смартфонів, на якій може з'явитися HongMeng OS

Про те як просувається розробка нової операційної системи HongMeng OS ми дізнаємося вже 9 серпня – саме на цей день запланована конференція розробників Huawei під назвою HDC 2019.

ОС повинна стати альтернативою Android, яка стане в нагоді компанії на випадок бана з боку США. Крім нової операційної системи на заході також повинні засвітитися бездротові мережі нового покоління Wi-Fi 6. Швидше за все, основною їх особливістю стане збільшена швидкість передачі даних. Непогано було б, якби і число каналів розширили, щоб частоти роутерів не накладалися.

Компанія також повинна показати масиви для даних початкового рівня, які зможуть встановити додому звичайні користувачі. Можливо, за допомогою чогось подібного кожен з нас найближчим часом зможе організувати свою власну домашню хмару для зберігання даних. Цвяхом заходу точно виявиться HongMeng OS. Ми добре пам’ятаємо, як президент Дональд Трамп підписав указ, який забороняв американським компаніям співпрацювати з Huawei. Навіть Google не могла б надавати китайському партнеру операційну систему Android.

Ходять чутки, що за рахунок продуманої архітектури HongMeng OS зможе запускати додатки, розроблені для Android. Швидше за все, вони навіть працювати будуть швидше, ніж на «материнській» платформі. Було б цікаво, якби компанія продемонструвала це в реальному житті. За оцінками самої компанії смартфонами її виробництва користуються понад 700 мільйонів чоловік. Якщо всіх їх переведуть на HongMeng OS, Google хвацько втратить в абонентській базі і майбутніх доходах. Американській компанії точно не цікаво відпускати настільки сильного партнера. Звичайно, найближчим часом США повинна повністю зняти заборону на взаємини з Китаєм. Але до цього потрібно бути готовими і обов’язково працювати над чимось на зразок плану «Б».


Не пропустіть