Стало відомо, коли Adobe Flash Player повністю зникне з Windows 10

Компанія Microsoft розповіла, що Adobe Flash Player буде виключений з майбутнього травневого оновлення Windows 10 21H1, а вже в липні буде опублікований обов’язковий апдейт KB4577586, після якого Flash Player остаточно зникне з системи. Крім цього, схожі оновлення для видалення плагіна заплановані для Windows 8.1, Windows Server 2012 та Windows Embedded 8 Standard.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Microsoft почала видаляти рушій Flash зі своїм продуктів, і розпочала з власного браузера Microsoft Edge. Зараз Flash Player почали видаляти і з Windows, але у компанії уточнили, що оновлення не буде зачіпати Adobe Flash Player, який був встановлений користувачем у ручному режимі з іншого джерела.

Adobe Flash Player планувалося видалити ще з кінця 2015 року, і ще тоді було зрозуміло, що процес буде достатньо довгим, і виробники програмного забезпечення будуть намагатися залишати підтримку якомога довше. Щоправда, так роблять не всі великі бренди – компанія Apple, наприклад, зробила це однією з перших.

Сама компанія Adobe перестала підтримувати Flash Player ще у кінці минулого року, а вже на початку цього у примусовому порядку відключила плагін на всіх девайсах, де він був встановлений. Що цікаво, це призвело до ситуації, коли вся залізнична мережа у китайському місті Шеньяні перестала функціонувати, через що китайському оператору China Railway Shenyang довелося скористатися архівною піратською копією Flash Player.


Не пропустіть