Стало відома причина чергового падіння Bitcoin – монета впала нижче 40 тисяч доларів

Найвідоміша у світі криптовалюта Bitcoin протягом доби подешевіла на 12.66 відсотка, а у певний момент опустилася на 38586 доларів за штуку. Нагадаємо, що нещодавно Bitcoin коштував майже 65 тисяч доларів. Спершу він впав через публічні дії Ілона Маска, а зараз причина стала іншою.

Причиною стало те, що вчора Китай заборонив фінансовим структурам та компаніям, які займаються платежами, надавати послуги, пов’язані з криптовалютними транзакціями, а також застеріг інвесторів від спекулятивної торгівлі ними. Слід звернути увагу на те, що приватні особи можуть продовжувати володіння криптовалютами.

Тепер установки, включно з банками та система онлайн-платежів, не можуть пропонувати клієнтам послуги, що пов’язані з криптовалютами, у тому числі реєстрацію, торгівлю, клірінг та розрахунки. У заяві також підкреслюються ризики у торгівлі криптовалютою, які пов’язані з тим, що віртуальні валюти “не підкріплені реальною цінністю” і їхнім курсом легко маніпулювати, а торгові контракти на ринку криптовалют не захищені китайським законодавством.

Нагадаємо, що раніше, у 2017 році, у Китаї під забороною опинилися місцеві криптовалютні біржі. Потім, у червні 2019 року Народний банк Китаю опублікував заяву, в якій сказано про блокування доступу до всіх іноземних та внутрішніх бірж криптовалют, щоб обмежити всю торгівлю криптовалютами.


Не пропустіть