Стала відома ціна топового Huawei Mate 40

Компанія Huawei вже незабаром повинна презентувати нові флагманські смартфони модельного ряду Mate 40. Зараз відомий інформатор опублікував на своїй офіційній Twitter-сторінці живу фотографію задньої панелі Huawei Mate 40 RS Porsche Design, а також розкрив інформацію про ціну моделі.

Задня кришка смартфона, на яку нанесені написи “Huawei” та “Porsche Design”, керамічна. Окрім чорного, буде доступний і білий варіант. Також ми можемо побачити, як буде виглядати основний модуль пентакамери нового флагмана.

Найцікавішим з того, що опублікував інсайдер, можна назвати ціну моделі – вона коштуватиме 2000 євро, що робить флагман одним з найдорожчим на ринку на даний момент. Що цікаво, ця ціна нижче майже на 100 євро у порівнянні з ціною Mate 30 RS Porsche Design, який вийшов рік тому.

Нагадаємо, що як Huawei Mate 40 RS Porsche Design, так і інші смартфони цього модельного ряду повинні бути презентовані вже 22 жовтня. Всі моделі повинні отримати OLED-дисплеї (у деяких вони будуть вигнуті), 5-нанометрові чіпсети Kirin 9000, швидку зарядку потужністю 66W та швидку бездротову зарядку.

Джерело gizmochina

Не пропустіть