Стала відома дата презентації Samsung Galaxy Z Fold 6 Slim, характеристики дисплеїв та ціна

10 липня Samsung може провести свій наступний захід Galaxy Unpacked, щоб представити Galaxy Z Fold 6 і Z Flip 6. Нещодавні повідомлення стверджують, що південнокорейський технологічний гігант також працює над Galaxy Z Fold 6 Ultra, який може залишитися ексклюзивом для домашнього ринку. Хоча технічні характеристики варіанту Ultra ще не з’явилися, чутки почали поширювати інформацію про іншу модель під назвою Galaxy Z Fold 6 Slim. Два надійних джерела підтвердили існування варіанту Slim, розкривши розміри його дисплея та очікувану ціну.

За словами аналітика дисплеїв Росса Янга, Samsung планує випустити складаний телефон під назвою Galaxy Z Fold 6 Slim. Він показав, що розмір екрана Fold 6 Slim буде більшим, ніж у звичайного Fold 6. Витік припускає, що пристрій може не мати підтримки S Pen і буде коштувати так само, як і Fold 6.

Янг також заявив, що поставки панелей почнуться в четвертому кварталі цього року. Цілком ймовірно, що пристрій, разом із серією Galaxy S25, буде офіційно представлений у першому кварталі 2025 року.

Популярний інсайдер Ice Universe стверджує, що Galaxy Z Fold 6 Slim матиме 8-дюймовий внутрішній складаний екран і 6,5-дюймовий дисплей обкладинки. Стверджується, що співвідношення сторін дисплеїв моделі Slim відрізняється від співвідношення сторін дисплеїв Z Fold 6. Цілком ймовірно, що варіант Slim може бути оснащений чипсетом Snapdragon 8 Gen 4. На жаль, інші подробиці про Slim-версію тримаються в таємниці.

Нещодавній звіт стверджував, що Samsung також працює над доступною пропозицією під назвою Galaxy Z Fold 6 FE. Цей пристрій, швидше за все, розкриє таємницю в наступному році.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть