Стала відома дата показу Huawei Mate 30

Чутки щодо дати анонсу флагманських смартфонів серії Mate 30 підтвердилися. Ось тільки з місцем проведення інсайдери прогадали

Тепер вже офіційно: компанія Huawei опублікувала на своїй сторінці в Twitter коротеньке відео-запрошення на презентацію серії Mate 30, яка відбудеться 19 вересня в Мюнхені. Раніше цю дату називали багато веб-ресурсів, та й сам глава компанії побіжно заговорив про це з групою журналістів на закритій прес-конференції на початку минулого місяця.

З огляду на непрості відносини між США і Китаєм, а також ситуацію, в якій опинилася Huawei, до запуску смартфонів Mate 30 прикута увага величезної кількості людей. Інтерес до цієї події підігрівають і різного роду чутки. Спочатку повідомлялося, що флагманські пристрої компанії вийдуть з новою операційною системою HarmonyOS.

Після продовження тимчасової ліцензії для Huawei ще на 90 днів видання Reuters написало, що Mate 30 все ж отримає Android, але без додатків і сервісів Google. Вишенькою на торті стала новина про затримку глобального запуску нових смартфонів, мабуть, з цієї причини.

Тепер можна вже не гадати – фаблет точно буде представлений цього місяця. Більш того, не в Китаї, як очікувалося, а на світовому ринку.

Що стосується оснащення майбутніх новинок, вже достеменно відомо, що Mate 30 Pro буде побудований на чіпсеті Kirin 990, презентація якого очікується на виставці IFA 2019. Інсайдери стверджують, що суттєве оновлення отримає камера пристрою. Інші характеристики поки тримаються в секреті. Також не виключено, що крім Mate 30 і Mate 30 Pro, може з’явитися і третя модель з підтримкою 5G. Згідно джерелам, смартфони можуть отримати квадратний блок основної камери з чотирма датчиками. Захід транслюватиметься на офіційному сайті Huawei.


Не пропустіть