Стабільна збірка EMUI 9.1 доступна для ще 8 моделей Huawei і Honor

Компанія Huawei випустила стабільну збірку поновлення EMUI 9.1 ще для кількох моделей смартфонів, випущених під брендами Huawei і Honor. Раніше до цієї версії оболонки були оновлені десять смартфонів, а тепер нова прошивка почала прилітати ще на вісім пристроїв.

  • Mate 9
  • Mate 9 Pro
  • Mate 9 Porsche Design
  • Huawei P10
  • P10 Plus
  • Nova 2S
  • Honor 9
  • Honor V9

Зараз це оновлення поширюється по Wi-Fi тільки в Китаї, а в інших країнах воно з’явиться в найближчі дні.

Найголовніше нововведення в EMUI 9.1 – впровадження нової технології Arc Compiler, завдяки якій значно збільшено швидкодію операційної системи і додатків. Huawei стверджує, що Arc Compiler дозволяє скоротити час відгуку вбудованих і сторонніх програм на 44% і 60% відповідно.

У EMUI 9.1 також реалізована нова файлова система EROFS (Extended Read-Only File System). Вона створена розробниками Huawei з нуля з урахуванням особливостей смартфонів компанії. Ця файлова система збільшує швидкість читання даних з дискового простору, а також дозволяє підвищити швидкість роботи операційної системи і додатків. Крім того, завдяки їй прошивка більш ефективно задіює місце в накопичувачі.

У EMUI 9.1 є й інші нововведення. Компанія провела редизайн оболонки, зробивши її інтерфейс більш уніфікованим і мінімалістичним. Більшість елементів і системних піктограм були перемальовані і приведені до загального дизайну.

Переосмислення зазнали і встановлені додатки — вони отримали поліпшене оформлення і нові можливості. Наприклад, додаток «Здоров’я» може встановлювати з’єднання з фітнес-гаджетами за допомогою модуля NFC (при його наявності).

Після поновлення до EMUI 9.1 на смартфоні з’являється додаток, що дозволяє встановлювати зв’язок з ноутбуком Huawei. Завдяки цьому можна переносити файли з одного пристрою на інший за допомогою бездротової технології в зв’язці Bluetooth і Wi-Fi. Крім того, у двох пристроїв реалізований загальний буфер обміну.


Не пропустіть