Spotify запускає персоналізовані плейлисти зі штучним інтелектом, які можна створювати з підказок

Генеративний штучний інтелект сьогодні всюди: від смартфонів і комп’ютерів до веббраузерів тощо. Spotify нещодавно приєднався до вечірки з функцією штучного діджея, але тепер він піднімає ставки, запустивши бета-версію плейлистів зі штучним інтелектом.

Вчора, 7 квітня, компанія анонсувала плейлисти зі штучним інтелектом для користувачів Spotify Premium, які дозволяють створювати плейлисти за допомогою підказок. Spotify також поділився кількома прикладами підказок, серед яких “розслаблююча музика, яка допоможе мені пережити сезон алергії” та “плейлист, який змусить мене відчути себе головним героєм”.

Платформа потокової музики зазначила, що підказки можуть складатися з місць, тварин, видів діяльності, кольорів, смайликів та кіногероїв. Вона додала, що найкращі підказки поєднують настрої, виконавців, жанри та десятиліття, хоча ви можете вдосконалити ці плейлисти за допомогою подальших підказок. Spotify також заявив, що “вживає заходів” щодо образливих підказок.

Поки що не варто очікувати широкого запуску, оскільки Spotify підтвердив, що плейлисти зі штучним інтелектом поки що доступні лише для преміум-користувачів в Австралії та Великій Британії. Тим не менш, сподіваємося, що рано чи пізно він пошириться на інші ринки.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть