Spotify додає музичні відео, але вони будуть доступні не для всіх

Spotify офіційно розширює свою пропозицію за межі аудіо, додаючи музичні відео. Стрімінговий сервіс запускає бета-версію програми, яка пропонує преміум-підписникам доступ до музичних відео на мобільних, настільних комп’ютерах і телевізорах для вибраної кількості треків таких виконавців, як Ед Ширан, Ice Spice, Asake та інших.

В електронному листі, який отримав TechCrunch, Стен Гармарк, віцепрезидент Spotify і глобальний керівник відділу споживчого досвіду, написав: “Ми починаємо з обмеженого підмножини повного каталогу, який включає тисячі музичних відео. У цій підгрупі ми прагнули надати пріоритет широкому спектру жанрів і виконавців на наших стартових ринках”. YouTube (звісно) та Apple Music вже пропонують музичні відео, тож ця нова функція допомагає Spotify не відставати від своїх найбільших конкурентів.

Щоб переглянути музичний кліп, користувачі Spotify, які слухають пісню, можуть натиснути кнопку “переключитися на відео” прямо на екрані, де зараз відтворюється пісня. Відеокліп завжди починає відтворення пісні з самого початку, але користувачі можуть у будь-який момент переключитися на аудіо. Навіть якщо кліп завершиться, Spotify все одно поставить наступну пісню в чергу лише як аудіо.

Наразі бета-версія доступна лише в 11 країнах, обраних за “низкою критеріїв, включаючи розмір ринку та наявність підтримки місцевого контенту”, – сказав Гармарк. Хоча Україна і навіть США не потрапили до списку, країни, що увійшли до нього, представляють досить широку глобальну аудиторію: Бразилія, Колумбія, Німеччина, Індонезія, Італія, Кенія, Нідерланди, Польща, Філіппіни, Швеція та Великобританія. Користувачі з цих країн також повинні мати преміум-акаунт для перегляду музичних відео.

Чутки про те, що Spotify може додати музичні відео, з’явилися в липні минулого року після низки звільнень (і з того часу їх стало ще більше). Це оголошення – перший раз, коли Spotify оголосив про існування музичних відео на своїй платформі. Однак три місяці тому користувач Reddit написав, що у нього є опція “переключитися на відео” для однієї пісні: My Way, гурту Limp Bizkit.

Джерело Engadget

Не пропустіть