Sony затопила Київ у новому трейлері PlayStation 4 Pro, знятому в столиці України

Sony продовжує нагадувати геймерам про свої консолі, і випустила спільний трейлер PlayStation 4 Pro і Death Standing.

У ролику показали затоплені вулиці міста, які будуть знайомі жителям Києва. Уже на перших кадрах видніється вагон столичної підземки. Цього разу режисер вибрав станцію «Дорогожичі», яка може похвалитися красивим куполом. Примітно, що в липні 2018 підземний перехід біля станції затопило через зливи. У кадрі також «засвітилися» 407 маршрутка, яка курсує від вул. Привокзальна до вул. Єлизавети Чавдар, і відомий супермаркет Печерського району.

Спойлер! Вулиці затопив НЕ катаклізм, а засмучений геймер, який пограв в Death Standing, тимчасовий ексклюзив PlayStation 4. Гра вийшла неоднозначною і зібрала такі ж відгуки. Так, оцінки критиків варіюються від 100 до 35 балів. Зараз рейтинг гри на Metacritic зупинився на позначці в 83 бали, що можна назвати непоганим результатом.

В Death Stranding гравцям належить зіграти за кур’єра, завдання якого об’єднати міста США після апокаліпсису. Критики відзначають, що ігровий процес зводиться до доставки предметів, але перепони і труднощі, які зустрічаються на шляху героя, роблять цей процес цікавішим.

Можливо, що новими трейлерами компанія вирішила відзначити вихід Death Stranding, а також підняти продажі своїх консолей. Уже взимку 2020 року виходить PlayStation 5, і Sony намагається продати якомога більше приставок нинішнього покоління.

Все ж і без цього PlayStation 4 порадувала компанію результатами. У 2019 тираж приставки склав 102.8 мільйона копій, а кількість користувачів PlayStation Plus досягло 36,9 мільйонів чоловік. Можливо, компанія вирішила продати якомога більше приставок до старту нового покоління.

Джерело gagadget.com

Не пропустіть