Sony випустить 3D-обладнання, що рятуватиме життя

Техніка і круті гаджети не врятують життя людини

Компанія Sony відома усім, насамперед, як виробник хороших телевізорів, відеокамер, ігрових консолей і так далі. Але відсьогодні фахівці фірми вирішили приділити трішки своєї уваги оптичним технологіям.

Зокрема, на конференції CEATEC 2019, що пройде в Японії, Sony планує представити нове покоління 3D-камер, які будуть виглядати як хірургічний ендоскоп з роздільною здатністю датчика камери 4K.

Він дозволяє зробити точну 3D-зйомку органів людини, зводячи хірургічне втручання до мінімуму. З огляду на, що у компанії немає досвіду в розробці медичного обладнання, спільно з Olympus було створено окреме підприємство Sony Olympus Medical Solutions, яке займеться розробкою систем, що спрощують медикам аналіз стану пацієнтів.

Фірмова технологія Sony, за даними розробників, дозволяє знизити рівень шумів при зйомці в темних ділянках організму, а також побудувати повноцінну 3D-модель мозку людини. Використовуючи продумані алгоритми обробки, обладнання Sony і Olympus допоможе лікарям створювати високоякісні зображення і відео, вивчення яких допоможе швидко прийняти необхідне рішення щодо подальшого курсу лікування пацієнта.

Джерело slashgear.com

Не пропустіть