Sony скасовує замовлення на PlayStation 5, не називаючи причини

Як повідомляє Slashgear, навіть якщо ви опинилися в числі тих, кому вдалося недавно замовити ігрову консоль Sony PlayStation 5, варто перевірити ще раз статус доставки, тому що користувачі почали отримувати повідомлення про скасування замовлень.

Деякі користувачі, які зробили замовлення в PlayStation Direct, спочатку отримували електронні листи про затримки доставки. Пізніше з’явилася інформація про те, що клієнти, які придбали PlayStation 5 протягом останніх 30 днів, тепер отримують інформацію про скасовані замовлення по електронній пошті. Користувачі також бачать повідомлення від Sony через PlayStation Direct про те, що їх замовлення були скасовані без явної причини.

Незважаючи на те, що запуск ігрової консолі Sony PlayStation 5 відбувся майже рік тому, попит на неї, як і раніше, продовжує випереджати пропозицію. У ситуації, що склалася, звинувачують пандемію і, більшою мірою, брак мікросхем, від якої постраждали дуже багато галузей.

Всі запаси PlayStation 5, які надходять в магазини, розкуповують за лічені секунди. З огляду на те, що криза на ринку мікросхем не поспішає закінчуватися, можна припустити, що купити PlayStation 5 в період свят буде так само складно, як і в минулому році.


Джерело Slashgear

Не пропустіть