Sony представила DualSense – новий бездротовий контролер для PlayStation 5

Компанія Sony щойно представила в своєму офіційному блозі геймпад DualSense – це новий бездротовий контролер для PS5. За словами виробника, він дозволить гравцям досягти «нових відчуттів від занурення».

Випущений в 2013 році бездротовий контролер DualShock 4 отримав безліч позитивних відгуків і був названий гравцями і розробниками найкращим геймпадом у сімействі PlayStation.

Sony повідомляє, що вони вирішили залишити більшу частину того, що подобалося геймерам у DualShock 4 без змін, додавши функціональності і поліпшивши дизайн. У новій версії контролера з’явилася тактильний зворотний зв’язок, яка дозволить випробувати нові відчуття, наприклад жорсткість водіння автомобіля по бруду. Крім цього, з’явилися адаптивні тригери L2 і R2, які допоможуть відчути напруженість ваших дій, наприклад, під час натягнення тятиви лука.

Що стосується дизайну, то Sony вирішила злегка змінити форм-фактор рукояток. Також повідомляється, що був вбудований більш ємний акумулятор для збільшення часу автономної роботи.

Ви можете звернути увагу, що зникла кнопка Share, яка дозволяла поділитися скріншотом або роликом, але це не означає, що Sony позбулася цієї функції. Замість неї з’явилася нова – Create ( «Створити»). Ближче до запуску консолі наступного покоління виробник обіцяє розповісти більше про цю оновлену функцію.

У DualSence з’явиться вбудований набір мікрофонів, який дозволить гравцям спілкуватися один з одним без гарнітури. За традицією, в останніх покоління, Sony використовувала чорний колір для комплектних геймпадов, але цього разу виробник вирішив піти іншим шляхом. Тому був обраний двоколірний дизайн, а також було змінено розташування світлової панелі. Раніше вона розташовувалася у верхній частині контролера.

Джерело PlayStation

Не пропустіть