Смартфон Sony Xperia XZ3 з тріском провалив тест DxOMark

У DxOMark протестували камеру смартфона Sony Xperia XZ3 і прийшли до висновку, що камера цього апарату виявилася навіть гірше, ніж у моделі Sony Xperia XZ Premium, яка вийшла в 2017 році.

Почнемо з того, що компанія Sony випустила смартфон Xperia XZ3 восени минулого року. У моделі заявлена ​​19-мегапіксельна камера з діафрагмою F/1,9.

Згідно з даними виробника камера здатна записувати відео з частотою 960 к/с., А для фото і відео значення ISO становить 12800 і 4000. Згідно заявленим характеристикам камера в пристрої досить непогана, однак тести DxOMark доводять зворотне.

Фахівці присудили смартфону середній бал 79, а якщо говорити про фото і відеозйомку, то тут виявилося 76 і 85 балів відповідно.

Показники у смартфона 2017 року виявилися вище. Як повідомили в DxOMark, в режимі фото камера знімає з шумами по краях, додає занадто багато насиченості при зйомці в темному приміщенні, не має режиму боке, а також у неї обмежений динамічний діапазон при будь-яких умовах.

Що стосується режиму відео, то тут звернули увагу на нестабільність кольорів і балансу білого, деякі помилки, уповільнений автофокус і інше.


Не пропустіть