Складний iPhone може з’явитися до 2027 року

Ринок складних смартфонів продовжує зростати набагато швидшими темпами, ніж загальний ринок смартфонів. Тому Apple не може вічно залишатися осторонь цього прибуткового сегмента, і ми вже чули незліченну кількість чуток про те, що складний iPhone з’явиться в найближчі кілька років.

Однак сьогодні у новому звіті від TrendForce йдеться про те, що Apple «навряд чи випустить складаний телефон до 2027 року». Причиною цього є «суворі вимоги компанії до згинання та надійності».

Ми вважаємо, що це означає, що Apple, на відміну від Samsung, хоче, щоб складаний екран не мав жодних складок при розкладанні. «Надійність» може означати що завгодно, але ми можемо припустити, що Apple хотіла б, щоб механізм складання працював багато-багато років.

Аналітики TrendForce кажуть, що Apple все ще «оцінює специфікації та продуктивність компонентів» для першого складного iPhone, і це, звичайно, може зайняти деякий час. Якщо він вийде на ринок лише у 2027 році, як ми чули раніше, то фактична розробка, ймовірно, розпочнеться не раніше наступного року, тож у постачальників Apple ще є час, щоб відповідати усім її суворим специфікаціям.

Тим часом у першому кварталі цього року Huawei відібрала корону у Samsung, ставши брендом №1 у світі з продажу складних пристроїв, але корейська компанія, звичайно, може повернути собі трон після запуску своїх майбутніх Galaxy Z Fold 6 і Z Flip 6 в наступному місяці.

Але є один нюанс – судячи з усього, Huawei має намір випустити перший у світі смартфон, що складається втричі, у третьому кварталі, тобто між липнем і вереснем, і це може зіпсувати святкування Samsung.

Джерело GSMArena

Не пропустіть