Siri не порозумнішає: ШІ Apple Intelligence затримується до весни

Оновлена версія Siri від Apple навряд чи буде доступна з початковим розгортанням Apple Intelligence пізніше цього року, вважає Марк Гурман з Bloomberg.

У своєму останньому інформаційному бюлетені “Power On” Гурман написав, що повноцінна нова версія Siri має з’явитися разом з iOS 18.4 навесні 2025 року, після чого розпочнеться період бета-тестування, який має розпочатися в січні. Більш потужна версія Siri дозволить голосовому помічнику керувати діями в додатках, що дозволить йому розуміти, що зараз відбувається на екрані, і визначати, що робити, виходячи з контексту.

Запуск Apple Intelligence відбудеться восени. Хоча повністю нова версія Siri не буде доступна в цей час, інші функції Siri, такі як новий дизайн та інтеграція ChatGPT, повинні бути присутніми при дебюті Apple Intelligence в цьому році.

Раніше Гурман пояснив, що Apple Watch Series 10 і Apple Watch Ultra 3 будуть оснащені новим процесором, який прийшов на зміну торішньому чіпу S9. Хоча це може “закласти основу для деяких удосконалень штучного інтелекту в майбутньому”, він не працюватиме з Apple Intelligence, і наразі немає планів перенести “повну ініціативу” на Apple Watch.

Гурман раніше повідомляв, що Apple Intelligence з’явиться в гарнітурі Vision Pro наступного року. З іншого боку, HomePod не отримає нового набору функцій, оскільки компанія зачекає з новим “настільним роботом зі штучним інтелектом”.

Джерело MacRumors

Не пропустіть