Apple Watch 10 може отримати більший дисплей, пластиковий Apple Watch SE – в розробці

За словами Марка Гурмана з Bloomberg, в Apple Watch з’являться більші екрани. У своєму інформаційному бюлетені Power On цього тижня Гурман пише, що моделі 10 серії матимуть більші дисплеї, ніж ми бачили в попередніх версіях звичайних Apple Watch, причому один з варіантів, ймовірно, буде близьким за розміром до Apple Watch Ultra. Очікується, що Apple Watch 10 серії також буде тоншим, як раніше повідомляв Гурман.

Apple також працює над більш просунутими функціями здоров’я для своїх смартгодинників, але, схоже, деякі з них можуть бути не готові до наступного релізу. Це стосується інструментів для вимірювання високого кров’яного тиску та виявлення апное уві сні. За словами Гурмана, “Apple зіткнулася з деякими серйозними проблемами” при розробці технології для цих функцій. Моніторинг апное уві сні, наприклад, спиратиметься на вимірювання насичення крові киснем, чого Apple наразі не може запропонувати через патентну суперечку.

За словами Гурмана, цього року ми також можемо побачити нову версію Apple Watch SE з пластиковим корпусом замість алюмінієвого, що може призвести до деякого зниження стартової ціни. Як моделі Apple Watch Series 10, так і Apple Watch Ultra наступного покоління отримають нові чіпи для підвищення продуктивності.

Джерело Engadget

Не пропустіть