Шпигунські знімки припускають, що Xiaomi Mi 11 Pro отримає додатковий дисплей на задній панелі

Xiaomi Mi 11 Ultra отримає невеликий дисплей поруч з камерою. Тепер стало відомо, що аналогічну конструкцію камери отримає і Mi 11 Pro. Про це свідчать фоно зі складальної лінії.

Це означає, що телефон отримає дві лінзи угорі ліворуч, лінзу перископа внизу і дисплей справа. Коли користувачі активують автоспуск камери, на крихітному дисплеї буде відображатися зворотний відлік. Про решту функціональних поки нічого не відомо.

Очікується, що в Mi 11 Ultra і Mi 11 Pro буде використовуватися великий датчик GN2 від Samsung. Масивний 1/1,12-дюймовий сенсор має 50 мільйонів пікселів. Об’єктив перископа буде підтримувати 120-кратний цифровий зум.

Що стосується екрану на передній панелі, то Pro і Ultra повинні отримати 6,81-дюймову панель AMOLED з роздільною здатністю 1440p + і частотою оновлення 120 Гц. Всі три телефони будуть працювати на базі Snapdragon 888.

Digital Chat Station повідомив, що у Xiaomi заплановано безліч запусків продуктів на березень і квітень, зокрема флагмани. Крім Pro і Ultra, ми очікуємо випуск ще однієї моделі Mi 11 Lite, яка стане одним з найбільш доступних телефонів 5G (за чутками, європейська ціна складе 410 євро).

Джерело gsmarena
Не пропустіть