Що робити, якщо прошивка Apple Vision Pro вийде з ладу? Допоможе iPhone

Деякі користувачі цікавилися, як відновити прошивку Vision Pro, якщо вона вийде з ладу, і тепер ми знаємо, що це можна зробити за допомогою iPhone.

9to5Mac дізнався, що Apple Vision Pro має процес відновлення прошивки, схожий на той, який Apple реалізувала в Apple Watch і Apple TV. Це означає, що якщо з якихось причин прошивка вийшла з ладу (наприклад, під час оновлення програмного забезпечення), користувачі можуть відновити її за допомогою iPhone.

Коли Vision Pro переходить у режим відновлення, на iPhone з’являється попереджувальне повідомлення з інструкціями щодо відновлення visionOS. Цей процес видаляє всі дані та відновлює прошивку Vision Pro, що має зайняти кілька хвилин.

Цей процес необхідний, оскільки Vision Pro не має порту USB-C, щоб відновити його через комп’ютер, як це роблять Apple Watch і Apple TV. Apple вперше реалізувала цей процес на Apple Watch з watchOS 8.5 та iOS 15.4. tvOS 17 та iOS 17 принесли цей новий метод відновлення прошивки на Apple TV.

Хоча це не гарантує, що прошивку буде успішно відновлено, цей процес, безумовно, врятує багатьох користувачів від необхідності нести пристрій до Apple Store через проблеми з програмним забезпеченням.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть