UPG_price_d+m

Що нового в годиннику Apple Watch Series 4

Новий Apple Watch Series 4 є першим продуктом, який був представлений на презентації Apple вчора в театрі Стів Джобс в штаб-квартирі Apple в Каліфорнії. Apple Watch – це не тільки найвищий показник продажів смарт-годинник, але і просто годинник номер один в світі. Нова серія Apple Watch 4 поставляється з розмірами 40 мм і 44 мм і має на 30% більше дисплей, обрамлення виглядають дуже маленькими порівняно з їх попередниками, повідомляє ITbukva.com .

Тепер цифрова крона повністю перероблена для забезпечення тактичної зворотного зв’язку. Хоча динамік поліпшений, щоб запропонувати більше звуку, мікрофон був переміщений на протилежну сторону, щоб зменшити відлуння. Мікросхема S4 всередині Apple Series 4 оснащена 64-бітовим двоядерним процесором і бездротовим чіпом W3. Компанія використовує чорний сапфіровий кристал на спині, щоб покращити якість даних. Є також розширений акселерометр і гіроскоп для більш точного відстеження. Вони також отримали функцію SOS, в якій Apple Watch може виявити падіння, і викличе екстрений надіслати розташування власника. Нові функції моніторингу серця, включаючи повідомлення про низькій частоті серцевих скорочень і при підвищенні частоти серцевих скорочень. Цифрова крона тепер оснащена електродами для проведення електрокардіограми (ЕКГ).

Apple Watch Series 4 є водонепроникним і поставляється з LTE і Bluetooth 5.0. Навіть з доданими функціями Apple Watch Series 4 дасть ті ж 18-годин служби батареї, що і у їх попередника. Apple Watch Series 4 поставляється в варіантах Silver, Space Black і Gold. Говорячи про ціни, Apple Watch Series 4 буде продаватися за ціною від 399 доларів. Стільниковий варіант Apple Watch Series 4 буде доступний від $ 499.


Не пропустіть