Що буде з криптовалютами в разі провалу біткоїну?

Співзасновник Ethereum і творець Cardano Чарльз Хоскінсон вважає, що якщо провалиться біткоїн, то за ним невдачу потерпить і вся криптовалютна індустрія. Це зауваження Хоскінсон зробив під час інтерв’ю для Off the Chain, беззмінним ведучим якого є біткоїн-ентузіаст Ентоні Помпліано.

З точки зору дизайну біткоїн сліпий, глухий і німий

Під час інтерв’ю Хоскінсон розмірковував про походження біткоїна, параметрах, що від неї надходять для наступних проектів, так званий біткоїн-максималізм і про те, наскільки виживання біткоїна критично для долі всієї галузі.

У свою чергу Хоскінсон засуджує біткоїн-максималістів. Він вважає, що не можна «сліпо» вірити в бачення Сатоши Накамото як в догму і категорично відкидати будь-які відхилення. На його думку, максималістам слід визнати, що біткоїн дійсно не годиться для будь-яких цілей відразу. Тому в деяких випадках просто необхідно виходити за рамки ланцюжка і вирішувати якісь питання в стороні.

Біткоіни – це бренд всіх криптовалют

Коментарі Хоскінсона про важливість біткоїни для всього криптовалютного світу вилилися з протиставлення PoW і PoS. І до тепер до кінця не ясно, яка з модель живучіша.

Він зробив висновок про те, що PoW-системи виживуть тільки в тому випадку, якщо вони знайдуть спосіб розвиватися таким чином, щоб робота – комп’ютерні обчислення – почали приносити користь. Тобто можна як мінімум монетизувати надлишкові обчислювальні потужності і створити окремий «ринок розподілених обчислень».

Джерело cryptos.tv
Не пропустіть