Shahed-238 вперше розібрали: що цікавого там знайшли

Один з найпопулярніших іранських дронів – Shahed-238 – розібрали на запчастини. Аналітикам з Defense Express вдалось отримати звіт про розбір цього БПЛА.

З’ясувалось, що іранці активно користуються західними технологіями. Зокрема, у БПЛА знайшли чимало запчастин європейського виробництва.

Турбореактивний двигун – виробництва чеської компанії PBS Velká Bíteš. Цей двигун дозволяє БПЛА летіти зі швидкістю близько 520 км/год на маршовій ділянці. Для прийому сигналів супутникової навігації використовувався блок TW1721, що складається з чотирьох антен канадської компанії Tallysman.

Обробка сигналів супутникової навігації реалізована за допомогою мікросхеми AD9361BBCZ від Analog Devices, мікроконтролера MIMXRT1052 від NXP USA Inc та мікросхеми N63A0QI від Intel. Інерціальний навігаційний блок також побудований з використанням американської та європейської електроніки, з використанням мікроконтролера STM32F405 швейцарської компанії STMicroelectronics та інерціального вимірювального модуля iSensor ADIS16480 американської компанії Analog Devices.

Модулем управління виступає мікропроцесор від Texas Instruments, США.

Джерело Defense Express

Не пропустіть