Серія Samsung Galaxy S11 отримає великі екрани і нову камеру

За повідомленнями, майбутня серія Galaxy S11 компанії Samsung буде володіти більшими екранами і новим об’єктивом камери з роздільною здатністю 108 Мп. Про це стверджує Еван Бласс (@evleaks), чий пост в Твіттері датований 11 листопада 2019 року. Як зазначив інший відомий тіпстер Бен Гескін в своєму твіті, цей модельний ряд з’явиться в трьох модифікаціях – Galaxy S11, S11e і S11 Plus, як і в попередній лінійці Galaxy S10.

Вони вийдуть з екранами діагоналлю 6,7, 6,4 і 6,9 дюйма відповідно, із загнутим дисплеєм і об’єктивом фронтальної камери, розташованим посередині.

Передбачається, що моделям Galaxy S11 дістанеться камера 108 Мп, яка може відтворювати високоякісні зображення, оскільки вона захоплює кадри на дуже маленьких пікселях і використовує їх біннінг (об’єднання декількох пікселів) для отримання фото з високою роздільною здатністю. А це, імовірно, буде сприяти меншій світлочутливості. При цьому сенсор ISOCELL від Samsung в камері з роздільною здатністю 108 Мп буде слідувати з конструкцією, яка блокує потрапляння світла в сусідні пікселі.

Стверджується також, що серія Galaxy S11 буде оснащена здебільшого флагманським процесором Snapdragon 865, хоча Samsung планує включити в окремі моделі свій процесор Exynos 9830.

Очікувана дата її запуску – лютий 2020 року.

Джерело techgenyz.com

Не пропустіть