Серія Samsung Galaxy C повертається: що відомо про перший смартфон у лінійці

Нещодавно Samsung випустила смартфон Galaxy A55, і незабаром ми можемо очікувати його дещо модифіковані, більш доступні версії в серіях Galaxy M і F. Але Samsung не зупиняється на досягнутому – вони розширюють свої пропозиції новим телефоном серії Galaxy C, Galaxy C55.

Серія Galaxy C не з’являлася в лінійці Samsung протягом семи років, але, схоже, вона повернеться з Galaxy C55. Смартфон з’явився на консолі Google Play, і його характеристики схожі на характеристики Galaxy M55/F55. Телефон, швидше за все, не побачить світового запуску і призначений для китайського ринку.

Список Play Console розкриває кілька ключових деталей – телефон матиме дисплей з роздільною здатністю Full HD (1080 x 2400 пікселів) та щільністю екрана 450 DPI, працюватиме під управлінням Android 14 та оснащуватиметься 8 ГБ оперативної пам’яті.

Для підвищення продуктивності Galaxy C55 буде оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 – тим самим чіпом, який, за чутками, використовується в Galaxy M55 і F55.

Цей чіп середнього класу був випущений ще у 2022 році й пропонує чотири ядра Cortex-A710 з тактовою частотою 2,4 ГГц, чотири ядра Cortex-A510 з тактовою частотою 1,8 ГГц і графічний процесор Adreno 662. Отже, це не обов’язково орієнтована на продуктивність SoC. Вона повинна без проблем справлятися з повсякденними завданнями, але може мати проблеми з вимогливими іграми.

Окрім цього, про Galaxy C55 не так багато інформації. Але пристрій вже деякий час з’являється на сертифікатах. Тож ми очікуємо, що його запуск може відбутися дуже скоро. Очікується, що Samsung також скоро анонсує смартфони Galaxy M55 та Galaxy F55 для світового ринку.

Джерело MyFixGuide

Не пропустіть