Серія Redmi K30 отримала сертифікат Hi-Res

Серія Redmi K30 буде випущена вже через кілька годин

Компанія Xiaomi оголосила, що серія Redmi K30 пройшла й сертифікацію Hi-Res Audio «маленький золотий стандарт».

Згідно сертифікаційним документом, він має відмінні характеристики звуку, а виведення звукової інформації можна порівняти з якістю CD. Користувачі можуть слухати пісні і грати в ігри з захоплюючим звуком.

За словами Лу Вейбінга, віце-президента Xiaomi і генерального менеджера бренду Redmi, Redmi K30 використовуватиме SoC Qualcomm Snapdragon 765G, в який вбудований модем Snapdragon X52 5G. Redmi K30 підтримує дворежимну мережу 5G SA/NSA 5G, а його пікова швидкість низхідної лінії зв’язку складає 3,7 Гбіт/с.

Водночас смартфон використовує двигун штучного інтелекту Qualcomm AIE п’ятого покоління. Цей двигун має 5 кращих обчислювальних потужностей AI. Серед інших його функцій: бічний датчик відбитку пальця, фронтальна камера з подвійним модулем. Серія Redmi K30 також використовує 12 конструкцій антен — це в 2,4 рази більше, ніж у мобільних телефонів 4G.

Телефон Redmi K30 5G підтримує швидку зарядку 30 Вт з вбудованою батареєю ємністю 4500 мАг. В мобільному телефоні використовується четвірна камера з головним модулем на 64 Мп.

Джерело GizChina

Не пропустіть