Серія Infinix Note 40 отримає унікальну ШІ-функцію “Active Halo”: деталі

Компанія Infinix готується до дебюту смартфонів серії Note 40 на світовому ринку. Дата запуску призначена на 18 березня, а захід відбудеться в Куала-Лумпурі, Малайзія. Очікується, що серія буде представлена багатьма пристроями, включаючи Note 40, Note 40 Pro, Note 40 Pro 5G та Note 40 Pro Plus 5G.

Напередодні запуску бренд потішив цікавою функцією під назвою Active Halo. Ця функція інтегрує голосові команди зі світловими ефектами на основі штучного інтелекту, пропонуючи користувачам цікавий спосіб взаємодії зі своїми смартфонами.

Стверджується, що Active Halo активується у відповідь на різні підказки, такі як вхідні дзвінки, сповіщення, відтворення музики, зарядка, ігри та навіть під час використання голосового помічника “Hi Folax”. Таким чином, окрім того, що він слугує індикатором сповіщень та зарядки, він також робить інші взаємодії з пристроєм більш цікавими та захоплюючими. Він включає три настроювані світлові ефекти: Lively, Rhythmic та AI, які можна налаштувати для кожної окремої взаємодії за бажанням користувача.

Крім того, повідомляється, що серія Note 40 також має чіп Cheetah X1 на борту, який буде керувати живленням для технології швидкої зарядки FastCharge 2.0 в серії Note 40. Очікується, що завдяки цій технології майбутні пристрої Infinix Note 40 зможуть досягти тризначної швидкості заряджання.

Хоча технічні характеристики лінійки Note 40 ще не розкриті, базовий Note 40, як повідомляється, працює на базі MediaTek Helio G91, який живиться від акумулятора ємністю 5 000 мАг. Note 40 Pro 5G, з іншого боку, оснащений чипсетом Dimensity 7020 у парі з 8 ГБ оперативної пам’яті та Android 14.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть