Samsung випустила циферблати годинників Galaxy Time, що показують час всіх планет Сонячної системи

Користувачі Samsung Galaxy Watch тепер зможуть дізнатися час не лише Землі, але й усіх планет Сонячної системи. Компанія Samsung у партнерстві з Європейським космічним агентством (ESA) розробила нову серію циферблатів для годинників, по одному для кожної планети, які відображатимуть дані про час на цій планеті в режимі реального часу.

Новий циферблат, Galaxy Time, доступний на смартгодинниках Galaxy на базі WearOS. Це означає, що він доступний на всіх смартгодинниках Samsung, включаючи Galaxy Watch Series 4 і наступні моделі.

Власники відповідних моделей смартгодинників можуть завантажити циферблат безпосередньо з Google PlayStore. Galaxy Time був оприлюднений 31 березня, як і анонсував Samsung у Німеччині. Проте його доступність може залежати від регіону проживання користувачів.

Існує вісім різних циферблатів Galaxy Time, які відповідають кількості планет у Сонячній системі. Кожна планета має унікальну годинникову систему, оскільки час на ній тече повільніше або швидше залежно від різних факторів. Час на кожній планеті обчислюється шляхом ретельного спостереження за швидкістю її обертання навколо своєї осі та орбітою навколо Сонця. Враховуючи складність цих розрахунків, Samsung співпрацює з Європейським космічним агентством, щоб забезпечити якість часових даних, які використовуються в Galaxy Time.

На додаток до часу, новий циферблат може надавати інші корисні дані, включаючи відстань планет від Сонця і Землі, кількість їхніх супутників, а також їхнє положення в реальному часі й відповідну пору року. Оригінальна концепція Galaxy Time належить агентству Leo Burnett (Німеччина), з яким вони раніше співпрацювали над рекламною кампанією Samsung Galaxy S8.

Як зазначалося раніше, дані про зміну та обертання планет надаються Європейським космічним агентством (ESA). Metadesign, берлінське брендове агентство, фіналізувало роботу над дизайном циферблатів годинника Galaxy Time.

Джерело SAMMOBILE

Не пропустіть