Samsung розробила “штучних людей” для заміни вчителів, телеведучих і акторів

При цьому компанія сподівається на закупівлі великих компаній для того, щоб проект міг розвиватися

Кілька днів тому Samsung заінтригувала громадськість попереднім анонсом нової технології, яку вже встигли охрестити штучною заміною справжнім людям різних професій. Зараз компанія провела повноцінну презентацію свіжої розробки, розповівши про те, хто і для чого може почати використовувати Neon – саме так називається новий проект південнокорейського гіганта.

Samsung робить окремий акцент на тому, що Neon – це не просто голосовий асистент або помічник, а абсолютно нове слово у світі технологій, що представляє собою відеочат з комп’ютерною людиною. При цьому ця людина і поводиться, і розмовляє максимально реалістично, що в подальшому має дозволити їй замінити представників таких професій, як інструкторів йоги, телеведучих, представників преси, акторів кіно і так далі. За словами корейського техногіганта, компанія сподівається, що великі гравці приймуть рішення ліцензувати Neon для власних потреб.

“З часом Неони працюватимуть телеведучими, доповідачами або акторами кіно. Або ж вони можуть бути просто вашими добрими друзями. Ми плануємо зробити Neon доступним як для ділових партнерів, так і для споживачів по всьому світу. Поки що рано коментувати бізнес-модель або ціни на Neon, але ми плануємо запустити бета-версію Neon в реальному світі з обраними партнерами пізніше цьогоріч”, – йдеться у офіційній заяві Samsung.

Джерело NEON

Не пропустіть