Samsung розробляє камеру для смартфона роздільною здатністю 600 МП

Як заявляє видання GSMArena з посиланням на інсайдера, компанія Samsung на даний момент займається розробкою основного модуля камери для смартфона, роздільна здатність якого повинна скласти 600 МП. Також інсайдер опублікував слайд з внутрішнього документа або презентації, на якому можна побачити попередню внутрішню інформацію про цей модуль.

Насправді на слайді показано досить багато інформації, яка на такому ранньому етапі розробки розкриває багато цікавого. Для прикладу, там сказано, що модуль повинен зробити зйомку відео в роздільній здатності 4К та 8К більш поширеною, і компанія Samsung збирається вирішити це питання саме створенням більшого сенсора, що дозволить використовувати у відео зум без особливих втрат в плані якості зображення.

На жаль, ми не побачимо ISOCELL 600 MP найближчим часом, оскільки компанії Samsung ще явно є над чим попрацювати. Для прикладу, досить розглянути проблему випираючого модуля камери при такій роздільній здатності, адже він буде виступати над корпусом на близько 22 міліметри, що майже втроє перевищує товщину середньостатистичного смартфона. Крім того, сенсор повинен займати близько 12 процентів задньої панелі, при цьому розмір пікселя складе 0.8 мікрометра.

Джерело GSMArena

Не пропустіть