Samsung представила свій найдешевший смартфон Galaxy J2 Core

Компанія Samsung зробила спробу захопити ринок бюджетних смартфонів з моделлю Galaxy J2 Core. Це дуже дешевий смартфон, який, тим не менш, не буде користуватися попитом навіть у фанатів марки – ті куплять мобільник дорожче, а всі інші звернуть свій погляд на продукцію інших брендів.

Так, новий Galaxy J2 Core коштує всього 110 доларів США, але 70 відсотків цієї ціни припадають на сам бренд, оскільки в смартфоні заощадили на найголовнішому – на дисплеї. Тут варто застаріла панель TN зі слабким дозволом 960х540 пікселів при діагоналі 5 дюймів, і рамки навколо неї просто гігантські. До позитивних моментів слід віднести 1 Гб RAM, 8 Гб ROM і батарею відразу на 2600 мАг, так що з автономністю проблем точно не буде.
Смартфон Galaxy J2 Core працює на процесорі Samsung 7570 і управляється ОС Android 8.1 Oreo Go. У нього є фотокамери 5 і 8 Мп, чотири ядра по 1,4 ГГц в процесорі, LTE-модем, приймач FM і два слота під SIM-карти, і в продаж він надійшов кілька годин тому в золотому кольорі, але поки лише в Індії і Малайзії. І все б нічого, але смартфон Xiaomi Redmi 6A при вартості $ 95 пропонує кращу начинку, зокрема, дисплей на матриці IPS.


Не пропустіть