Samsung починає роботу над Galaxy S24 FE: що про нього відомо

Samsung дебютувала з топовою серією смартфонів Galaxy S24 ще в січні. Зараз компанія, ймовірно, готується представити свої наступні складні смартфони серії Galaxy Z, а також кілька інших продуктів: серію Galaxy Tab S10, серію Galaxy Watch 7 і розумний перстень Galaxy Ring.

Цікаво, що, схоже, Samsung також працює над смартфоном FE в рамках серії Galaxy S24. Хоча інформації про цей смартфон наразі небагато, GalaxyClub, надійне джерело витоків інформації про Samsung, повідомив, що компанія готує новий смартфон під кодовою назвою R12.

За прикладом попередніх моделей FE (S20 FE – R8, S21 FE – R9, S23 FE – R11), можна припустити, що R12 – це Galaxy S24 FE. Кодове ім’я R10 нібито було присвоєно Galaxy S22 FE, але він так і не був випущений.

Окрім кодової назви, про S24 FE ми знаємо не так вже й багато. На противагу цьому, витоків про S23 FE було багато приблизно в цей же час минулого року. Це може означати можливу затримку запуску S24 FE.

Samsung випустила Galaxy S23 FE в жовтні минулого року – він отримав статус “народного флагмана”. Отже, враховуючи поточний етап розробки S24 FE, запуск в листопаді або пізніше здається більш вірогідним.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть