Samsung не випустить новий Galaxy Note в 2021 році

Але це не точно.

Galaxy Note 20 від Samsung може виявитися останнім смартфоном в цій лінійці. За даними Reuters, компанія не випустить новий пристрій Note в 2021 році. Замість цього Samsung зосередить свої зусилля на Galaxy S і лінійці складаних телефонів — Z Flip і Z Fold.

Щоб компенсувати втрату пристрою з підтримкою стилуса, компанія, як повідомляється, надасть сумісність з S Pen як Galaxy S, так і новим складаним пристроям. Хоча вам, ймовірно, й доведеться купувати аксесуар окремо.

Reuters повідомляє, що це рішення частково пов’язане з «різким падінням» попиту на високоякісні телефони під час пандемії коронавірусу. Через це компанії доведеться перемістити ресурси розробки, які були б спрямовані на створення нового смартфона, в підрозділ складаних пристроїв.

Можливе рішення Samsung можна пояснити. Коли компанія представила цю серію в 2011 році, у 5,1-дюймового дисплея Note з підтримкою стилуса не було конкурентів. У жодного іншого телефона в той час не було такого великого екрана або стилуса. Зараз майже кожен телефон має великі розміри, зокрема й Galaxy S.

Ба більше, коли Note став більш популярним, Samsung відмовилася від експериментів, які характеризували серію в перші роки її існування. Крім сумісності зі стилусом, в останні роки лінійки Note і Galaxy S мали більш-менш однакові внутрішні компоненти.

Зауважимо, що в Мережі думки щодо цієї теми дуже різні. Деякі мережеві джерела все ще повідомляють про те, що компанія все ж випустить наступника, тому сприймайте цю інформацію з часткою скептицизму.

Джерело engadget

Не пропустіть