Samsung може закрити серію Galaxy Note вже наступного року

Флагманські смартфони модельного ряду Galaxy Note відчутно вплинули на індустрію у 2011-2013, тому що значною мірою завдяки цим смартфонам відбувся перехід від компактних смартфонів до так званих “фаблетів”. Зараз з’явилась інформація про те, що компанія Samsung може просто перестати випускати ці флагманські смартфони.

Згідно з інформацією від видання Gizmochina, компанія Samsung відмовиться від модельного ряду Galaxy Note вже наступного року, і моделі Galaxy Note 20 та Galaxy Note 20 Ultra є його останніми представниками. Джерело також додає, що Samsung планує додати стилуси S Pen у смартфони Galaxy S21 (S30) Ultra, і коли це відбудеться, сенсу у випуску Galaxy Note просто не буде.

Очікується, що компанія Samsung змістить фокус на модельний ряд Galaxy Fold, оскільки зараз з’явилась інформація про те, що наступник Galaxy Z Fold 2 також буде поставлятися зі стилусом S Pen. Прикро, що компанія вирішила вбити саме модельний ряд Note, адже він вирізнявся серед інших флагманів. З іншого боку, його єдиною фішкою був стилус, а він тепер буде в Galaxy S, тому, можливо, це піде Samsung тільки на користь.

Джерело gizmochina

Не пропустіть