Samsung масово звільняє персонал, найбільше постраждав підрозділ телефонів

11 філій будуть об'єднані в 5

Згідно з останніми повідомленнями з Китаю, Samsung China звільнить більше третини своїх співробітників. Одинадцять філій і відділень Samsung в країні в підсумку будуть об’єднані в п’ять.

За повідомленням інсайдерів, вчора вдень відбулися збори з цього питання. У даний час компанія працює над планом звільнення, причому найсильніше це торкнеться бізнесу мобільних телефонів. Звільнення сильно вплинуть на персонал відділу продажів і маркетингу мобільних телефонів.

«Є й інші відділи, проте співробітники бізнесу мобільних телефонів стоять на першому місці в списку скорочень», – відзначило джерело.

У вересні цього року, після закриття останнього китайського заводу мобільних телефонів в Хуейчжоу південнокорейський виробник практично припинив виробництво мобільних телефонів в Китаї. Згідно з попередніми повідомленнями південнокорейських ЗМІ, Samsung Electronics планує довірити щорічне виробництво близько 60 мільйонів телефонів серії Galaxy M і Galaxy A китайським заводам.

У другій половині 2018 року мобільні телефони Samsung поліпшили показники на китайському ринку, проте через рік частка Samsung на місцевому ринку все ще коливається біля позначки 1%.

Джерело Gizchina

Не пропустіть